SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medyanın hayatımıza girdiğinden beri, alışkanlıklarımız, hobilerimiz, bilgi alma kaynaklarımız ister istemez gelişti ve dolayısıyla da gelişime uğradı. Sosyal medya hayatımızın bu kadar içindeyden, firmalara, kurumlara etkisi de tartışılamaz durumda.

Sosyal medyanın kurumlara yararları artık tartışılamaz hale geldi fakat yaygınlaşan her mecra, ayrı bir zaman ve ayrı bir uzmanlık alanı demek. Sosyal medya doğru kullanılmadığında ise olumsuz etkilerinin çok hızlı yayıldığı bir mecradır. Bu sebeple sosyal medya platformlarını doğru kullanmak kurumunuz için sosyal medya platformlarına adım atmaktan çok daha önemli.

"Figure Medya İle Sosyal Medya Hesaplarınız Emin Ellerde.."
Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi hizmetimizde, firmanıza ait tüm sosyal medya platformlarının yönetimini yapıyoruz. Eğer daha önce sosyal mecraya adım atmamışsanız, öncelikle beraberce ihtiyaçlarınızı ve hedef kitlenizi analiz ederek, sizler için hangi platformlar daha yararlı bunun belirlenmesini sağlayıp, kurumunuza sosyal medya alanında bir yol haritası çiziyoruz.

Entegre çalışan sosyal medya araçlarını birbirileri ile kavuşturuyoruz ( örneğin; paylaşım sırasında tek bir paylaşım gerçekleştirerek facebook yayınınızın twitter da da yayınlanmasını sağlamak gibi ) Kullanıcı sayısının artmasına gösterdiğimiz özeni, aynı zamanda kullanıcı etkileşimi için de gösteriyoruz. İnteraktif katılımın google başarısına etkisi her geçen gün arttığından, kullanıcı etkileşimi sosyal medyanın en büyük yararlarından biri haline dönüşmüştür.

Sosyal medya yönetimi yaptığımız müşterilerimize, haftalık ve aylık raporlamalar sunarak, firmalarına katkıları açısından net fikir edinmelerini sağlıyoruz. Hızlı geri dönüşler konusunda çok başarılı olan sosyal mecralarda, firmaların sonuç almaları yapılan bir çok uygulamaya göre çok daha olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda, geliştirilen sosyal medya stratejisi, sizi internet dünyasında, başarılı, gündemde ve dinamik tutacaktır.