HAKKIMIZDA
BİZİ TANIYIN

Figure Medya, 2 yıldır alanında profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Web tasarımı, web yazılımı, grafik tasarımı ve seo alanlarında hizmet vermektedir. Ve bu alanda yapılan çalışmalarla hizmet kalitesini artırarak en üst seviyeye taşımayı başarmıştır. Figure medya olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten çekinmiyoruz. Profesyonel kadromuz ile kaliteli, yenilikçi ve modern web siteleri yapıyoruz. Amacımız sektörümüzün en başarılısı olmak. Bu yüzden bizim için önemli olan tek şey müşteri memnuniyeti. Biliyoruz ki Figure Medya 'nın başarısı müşterilerimizin memnuniyetine bağlı. Bu yüzden kalitemizden ve dürüstlüğümüzden ödün vermiyoruz. Web sitelerinize kurumsal kimliğinizi yansıtıyoruz.

2016 yılından itibaren yenilikçiği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen bir anlayışla yönetilen Figure Medya; 2 yıldır internet dünyasına hizmet vermenin haklı gururunu taşıyor.

Referanslarımız şuan bulunduğumuz profesyonel yaklaşım ve anlayışın kanıtını oluşturmakta ve aramıza katılan her yeni müşterimizle de Figure Medya büyümesini emin ve istikrarlı adımlarla sürdürmektedir.

Temel hedeflerimiz çözüm odaklı stratejiler geliştirerek ortaya çıkan işin her iki taraf içinde başarılı olarak nitelendirilmesini sağlamaktır. Bizler bir memnun müşterinin bile ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak bu yola başladık ve alt yapımızda gelişen ekibimizi de aynı bilinçle yetiştiriyoruz.

  • Kusursuz
  • Profesyonel
  • Kaliteli
  • Ekonomik
  • Çözüm Odaklı
Figure Medya Olarak Sizlere Hizmet Sunuyoruz.
EKİBİMİZ
Furkan Akkılıç
Proje Yöneticisi- Grafik Tasarım - Web Yazılımı
Berk Bekboğa
Web Master
Furkan Taştan
Grafik Tasarım